Konto bankowe: BS Rawicz nr: 26 8669 0001 2002 0021 3758 0001                       adres e-mail: rutw@o2.pl


Breadcrumbs


Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.


Wykład plenarny. Ogólne Zgromadzenie Członków.

 

Dnia 15.03.2018 r odbył  się kolejny wykład plenarny zorganizowany przy współudziale W-ce Prezes Zarządu Szpitala w Rawiczu Pani Ewy Kaźmiruk.  Autorem  wykładu był zaproszony lekarz specjalista w zakresie geriatrii Tomasz Wantuła. Omawiany temat był bardzo ciekawy  tym bardziej, że dotyczył  problemów naszego pokolenia , a konkretnie problemów zdrowotnych  społeczeństwa powyżej 60 roku życia. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę jak ważne dla nas obok sytuacji zdrowotnej są stosunki rodzinne, sąsiedzkie ,ale także uczestniczenie w życiu społecznym, a konkretnie uczestniczenie w różnego rodzaju zajęciach organizowanych  przez placówki społeczne, aby atrakcyjnie spędzić czas wolny i samorealizować się. Taką właśnie możliwość daje RUTW, które w swoim programie i poprzez swoje zajęcia daje możliwość zarówno  do aktywności fizycznej jak i umysłowej.

Bezpośrednio po wykładzie odbyło się coroczne Ogólne Zgromadzenie Członków RUTW w Rawiczu na którym przedstawiono  realizowane zadania  stowarzyszenia w roku ubiegłym w zakresie merytorycznym jak i finansowym oraz przedstawiono plan działania i preliminarz na rok 2018.

Na zakończenie spotkania Prezes Zarządu Pani Bogdana Niemierko zaprosiła  uczestników na kolejny wykład plenarny który odbędzie się w dniu 19.04.2018r.  o tematyce „ 380 lat historii Rawicza”.