Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku - kopiuj
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

RAJD ROWEROWY RAWICZ-OSIEK-RAWICZ


W sobotę 24 września 2022 roku słuchaczki Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięły udział w rajdzie promującym ścieżkę rowerową Rawicz – Osiek. Piękny dzień sprzyjał uczestnikom. Opieka Starosty pana Adama Sperzyńskiego prowadzącego grupę i Wicestarosty pana Jakuba Morysona zamykającego grupę była bezcenna. Uczestniczki otrzymały kamizelki i paski odblaskowe oraz mapę tras rowerowych znajdujących się na terenie Powiatu Rawickiego. Nad bezpieczeństwem czuwała również ekipa techniczna.

Grupa na krótki odpoczynek zatrzymała się w Golejewku. Zwiedziliśmy salę trofeów wyścigów konnych, pucharów i powozownię bryczek, sań, powozów konnych. Obejrzeliśmy również same konie.

Z Golejewka prosto do miejsca odpoczynku - wiaty w Osieku. Tu dołączyła do nas grupa słuchaczy z Pakosławia.

W czasie postoju zostaliśmy po staropolsku ugoszczeni. Wysłuchaliśmy pogadanki funkcjonariuszek Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Rawiczu na temat bezpiecznego korzystania z infrastruktury rowerowej. Był też czas na wspólne zdjęcie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W RAJDZIE. PROMOCJA ŚCIEŻKI WYPADŁA DOSKONALE - SENIORZY RUTW ZMĘCZENI, ALE ZADOWOLENI WRÓCILI DO DOMU.


Galeria zdjęć


 

JSN Epic 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework