Konto bankowe: BS Rawicz nr: 26 8669 0001 2002 0021 3758 0001                       adres e-mail: rutw@o2.pl


Breadcrumbs


Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.


PONIEDZIAŁEK 


16.00  - KOMPUTERY  (Hanna  Nowak,  I LO, sala 6)

17.00  - ZDROWIE  PSYCHICZNE  (Bogdana  Niemierko,  I LO< sala 2)

17,30  - MALARSTWO  (Tomasz Bzdęga,  Dom Kultury)

16.45  - FITNESS  (Ewa Chorzępa,  BUNKIER)

18.00  - REHABILITACJA  RUCHOWA  GR 5 (Alicja Skrzypczak, I LO mała sala

19.15  - JOGA  (Ewa Chorzępa, I LO mała sala) - pierwsze zajęcia WTOREK - ( 9 października)

 

WTORE ( ZAJĘCIA  SPORTOWE - sala I LO)

 

18.00  - REHABILITACJA  RUCHOWA GR 1 (Alicja Skrzypczak ) i GR 2 (Izabela Seifert)

18.45  - REHABILITACJA  RUCHOWA  GR 3  (Alicja  Skrzypczak)

18.45  - REHABILITACJA  TAŃCEM - taniec w kręgu GR 4 (Izabela Seifert)

19.00  - JOGA (Ewa Chorzępa, I LO mała sala)

 

ŚRODA 

 

16.00  - HISTORIA  MODY  (klub pierwsza zajęcia  -  17 października

16.00  - JĘZYK  ANGIELSKI  GR 1 (Marzanna Niedźwiadek, I LO , sala 5)

17.00  - JĘZYK  ANGIELSKI  GR 2 (Marzanna Niedźwiadek, I LO, sala 5)

 

CZWARTEK

 

16.00  - SEKCJA HISTORII I TRADYCJI REGIONU RAWICKIEGO (Marta Hamielec, I LO sala 5)

               dwa razy w miesiącu -  pierwsze zajęcia  11 października

18.00  - REKREACJA RUCHOWA GR. MĘSKA - ( klub  opiekun  Waldemar Olbert, sala I LO)

18.45  - FITNESS  (Izabela Seifert,  I LO mała sala)

 

PIĄTEK

 

16,00  - FITNESS  (Ewa  Chorzępa, BUNKIER)

18.00  - TENIS /BADMINTON (klub - opiekun Waldemar Olber,  I LO mała sala)

 

SOBOTA (PŁYWALNIA)

 

08.30 -  OSIR (Małgorzata  Schwarzkopf)

 

KLUBY  ZAINTERESOWAŃ

(informacje o spotkaniach klubów będą podawane na stronie inyternetowej)

 

1. DECUPAŻ - WTROREK (co drugi wtorek, godz. 10, sala obok Biura RUTW),  Maria Maćkowiak

                        pierwsze spotkanie 9 października godz. 10.00

 

2. SPRAWNE  RĘCE - ŚRODA (co druga środa, godz. 10.00 sala obok Biura RUTW), Joanna Kot

                        pierwsze spotkanie 17 października godz. 10.00

 

3. MELOMANA - CZWARTEK (ostatni czawartek miesiąca, BIBLIUOTEKA), Bożena i Stanisław Kobusińscy

 

4. SPOTKANIE PRZY  KAWIE - CZWARTEK (1 raz w miesiącu), Irena Kwiecińska

 

5. DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY - OSTATNI   CZWARTEK  MIESIĄCA godz. 16.00 (Anna Noga, I LO sala nr 10)

                      

 

6. TURYSTYKI  ROWEROWEJ - Bogdan Bilan

 

WYKŁAD PLENARNY

 

13 GRUDNIA  2018R. 

 

STRONA  INTERNETOWA  RUTW:  WWW.RUTW.EU