WYKŁAD PLENARNY - maj
- Kasia
WYKŁAD PLENARNY - MAJ 2026
Dnia 20.05.2026 (środa) o godz.16.00 zapraszamy
do DOMU KULTURY na wykład plenarny.
Temat: "Zastosowanie tworzyw sztucznych w medycynie i inżynierii biomedycznej",
wykładowca: dr hab. inż. Monika Dobrzyńska-Mizera, Adiunkt w Instytucie Technologii i Materiałów w Zakładzie Tworzyw Sztucznych na Wydziale Inżynierii Mechanicznej Politechniki Poznańskiej.

