Konto bankowe: BS Rawicz nr: 26 8669 0001 2002 0021 3758 0001                       adres e-mail: rutw@o2.pl


Breadcrumbs


Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.


PLAN ZAJĘĆ SEKCJI  (od  9 października  2017)

 

PONIEDZIAŁEK

16.00 – KOMPUTERY (HANNA NOWAK, I LO, SALA 6)

17.00 – ZDROWIE PSYCHICZNE (BOGDANA NIEMIERKO, I LO, SALA 2)

17.00 – MALARSKA (TOMASZ BZDĘGA, DOM KULTURY)

16.45 – FITNESS (EWA CHORZĘPA, BUNKIER)

18.00 – FITNESS (IZABELA SEIFERT, I LO mała sala gimnastyczna)

19.15 – JOGA (EWA CHORZĘPA, I LO, mała sala gimnastyczna)

 

WTOREK (ZAJĘCIA SPORTOWE – sala I LO)

18.00 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.1 i GR.2        10 października  wszystkie grupy – 18.00

18.45 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.3 i GR.4        (zajęcia organizacyjne)

19.00 – JOGA (EWA CHORZĘPA, I LO, mała sala)

 

ŚRODA

16.00 – HISTORIA SZTUKI (PIERWSZE ZAJĘCIA18 października; sala 2)

16.30 – JĘZYK ANGIELSKI GR.1 (MARZANNA NIEDŹWIADEK, I LO, SALA 5); 11 października

17.30 – JĘZYK ANGIELSKI GR.2 (MARZANNA NIEDŹWIADEK, I LO, SALA 5)  (obie grupy – 16.30)

 

CZWARTEK

16.00 – SEKCJA HISTORII I TRADYCJI REGIONU RAWICKIEGO GR.1 (MARTA HAMIELEC, I LO, S.5)

Pierwszy i drugi czwartek miesiąca (PIERWSZE ZAJĘCIA12 października)

17.30 – SEKCJA HISTORII I TRADYCJI REGIONU RAWICKIEGO GR.2 (MARTA HAMIELEC, I LO, S.5)

18.00 – REKREACJA RUCHOWA GR. MĘSKA (opiekun WALDEMAR OLBER, SALA I LO)

18.45 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.5 (I LO, mała sala)

 

PIĄTEK

16.15 – FITNESS (EWA CHORZĘPA, BUNKIER)

18.00 – TENIS / BADMINTON (opiekun WALDEMAR OLBER, I LO, mała sala)

 

SOBOTA (PŁYWALNIA)

08.30 – OSIR GR.1 (MAŁGORZATA SCHWARZKOPF)

 

KLUBY ZAINTERESOWAŃ

(informacje o spotkaniach klubów będą podawane na stronie internetowej)

 

  1. DECUPAŻ (1 raz w miesiącu, BIURO RUTW), Maria MAĆKOWIAK
  2. SPRAWNE RĘCE (1 raz w miesiącu, BIURO RUTW), Joanna KOT
  3. MULTIMEDIALNY – ŚRODA (2 razy w miesiącu, godz.17.30, I LO, sala 6), Kacper KWIATKOWSKI

PIERWSZE SPOTKANIE – 11 października godz.17.30

  1. MELOMANA – CZWARTEK (1 raz w miesiącu, BIBLIOTEKA), Bożena i Stanisław KOBUSIŃSCY
  2. SPOTKANIA PRZY KAWIE – (1 raz w miesiącu), Irena KWIECIŃSKA
  3. JĘZYKA FRANCUSKIEGO – PONIEDZIAŁEK (godz.18.15, I LO, sala 5) , Barbara ŚNIEŻYŃSKA
  4. Dyskusyjny Klub FilmowyCZWARTEK godz.16.00 (Joanna BUKOWSKA, Anna NOGA, I LO, s.10)

PIERWSZE SPOTKANIE – 26 października godz.16.00

  1. TURYSTYKI ROWEROWEJ – Bogdan BILAN
  2. „KIJKI” – SOBOTA (Ewa CHORZĘPA)

 

WYKŁADY PLENARNE

TRZECI CZWARTEK MIESIĄCA GODZ. 16.00 (KINO)

16  LISTOPADA  2017

14  GRUDNIA  2017

18  STYCZNIA  2018

 

MSZA ŚW. – 7 PAŹDZIERNIKA 2017

KOŚCIÓŁ św. Andrzeja Boboli w Rawiczu