RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
RAWICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Slider

POSZUKUJEMY KULINARNYCH INSPIRACJI


Wszystkich Seniorów zapraszamy do zaangażowania się w nowy projekt Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – stwórzmy wspólnie „wirtualną” KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ RUTW.

Zapewne wiele osób z naszego grona pasjonuje się gotowaniem, pieczeniem lub po prostu od czasu do czasu poszukuje kulinarnych inspiracji. Nasza inicjatywa polega na zgromadzeniu i publikacji na stronie internetowej RUTW (www.rutw.eu) sprawdzonych, domowych przepisów autorstwa Członków Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Stworzenie bazy przepisów umożliwi nam wymianę kulinarnych doświadczeń, prezentację pasji, ocalenie od zapomnienia receptur, które przekazały nasze babcie i mamy, przypomnienie smaków dzieciństwa, poznanie naszych ulubionych smakołyków. Pamiętajmy także o ziołach, produktach regionalnych, o zasadach zdrowego odżywiania.


Przepisy można przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do przepisów można dołączyć również zdjęcia potraw. W wiadomościach e-mail prosimy o dopisanie zgody na publikację treści przepisu na stronie internetowej RUTW. Z udostępnionych przepisów będą mogły korzystać wszystkie zainteresowane osoby.


 

Do góry