Plan zajęć

    PLAN ZAJĘĆ SEKCJI TEMATYCZNYCH w roku akademickim 2019/2020


    PONIEDZIAŁEK

    16.00 – JĘZYK NIEMIECKI (klub – ERYK DOMANIECKI, I LO, SALA 5)

    17.00 – SEKCJA ZDROWIE PSYCHICZNE (I LO, SALA 2); zajęcia dwa razy w miesiącu po 1,5 godz. 

    NASTĘPNE SPOTKANIE: 21.10.2019r.  - Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu,  mgr Marcin Cieśla, temat: "Stres i jego wpływ na zdrowie psychiczne człowieka"

    (TERMINY KOLEJNYCH SPOTKAŃ W ZAKŁADCE ZAJĘCIA→SEKCJE TEMATYCZNE)

    17.30 – SEKCJA MALARSKA (TOMASZ BZDĘGA, DOM KULTURY); co drugi poniedziałek

    16.45 – FITNESS – AEROBIC GR.1 (EWA CHORZĘPA, BUNKIER)

    18.00 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.5 (BARBARA KACZMARKOWSKA, I LO mała sala)

    19.15 – JOGA GR.1 (EWA CHORZĘPA, I LO mała sala)


    WTOREK (ZAJĘCIA SPORTOWE – sala I LO)

    18.00 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.1 (ALEKSANDRA KUBICZ) i GR.2 (IZABELA SEIFERT)

    18.45 – REHABILITACJA RUCHOWA GR.3 (ALEKSANDRA KUBICZ)

    18.45 – REHABILITACJA TAŃCEM, GR.4 (IZABELA SEIFERT)

    19.00 – JOGA GR.2 (EWA CHORZĘPA, I LO mała sala)


    ŚRODA

    16.00 – JĘZYK ANGIELSKI (MARZANNA NIEDŹWIADEK, I LO, SALA 5)

    17.00 – SEKCJA MULTIMEDIALNA (KACPER KWIATKOWSKI, I LO, SALA 8); zajęcia dwa razy w miesiącu po 1,5 godz. (2 i 4 środa miesiąca) 

    19.00 – FITNESS (IZABELA SEIFERT, I LO mała sala)


    CZWARTEK

    16.00 – SEKCJA HISTORII I TRADYCJI REGIONU RAWICKIEGO (MARTA HAMIELEC, I LO, SALA 5); zajęcia dwa razy w miesiącu po 1,5 godz

    19.30 – REKREACJA RUCHOWA GR. MĘSKA (klub – STANISŁAW WALKOWIAK, 1/3 SALI I LO); powstał klub ze względu na małą liczbę zainteresowanych słuchaczy


    PIĄTEK

    16.00 – FITNESS – AEROBIC GR.2 (EWA CHORZĘPA, BUNKIER)

    18.00 – TENIS STOŁOWY (klub – opiekun STANISŁAW WALKOWIAK, I LO mała sala); powstał klub ze względu na małą liczbę zainteresowanych słuchaczy


    SOBOTA (PŁYWALNIA)

    08.30 – OSIR (MAŁGORZATA SCHWARZKOPF)

    09.15 – OSIR (MAŁGORZATA SCHWARZKOPF)


     

    PLAN SPOTKAŃ W KLUBACH ZAINTERESOWAŃ w roku akademickim 2019/2020

    (informacje o spotkaniach klubów będą podawane po uzgodnieniu z opiekunami)


    SPRAWNE RĘCE – każda ŚRODA (godz.10, BIURO RUTW), opiekun: Teresa MATYSIAK


    MELOMANA – PIĄTEK (raz w miesiącu, BIBLIOTEKA), opiekun: Bożena i Stanisław KOBUSIŃSCY, PIERWSZE SPOTKANIE – 25 października godz.17.00


    SPOTKANIA PRZY KAWIE – CZWARTEK (raz w miesiącu), opiekun: Irena KWIECIŃSKA


    DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY – CZWARTEK (Anna NOGA, Joanna BUKOWSKA I LO, s.10), PIERWSZE SPOTKANIE – 31 października godz.16.00


    PIOSENKI – WTOREK (raz w miesiącu, godz.16.00, BIURO RUTW), opiekun: Ewelina LINDEL-BUDA; NASTĘPNE SPOTKANIE – 5 LISTOPADA godz.16.00


    GRY STOLIKOWE – ŚRODA (1 i 3 w miesiącu, godz.17.00, BIURO RUTW), opiekun: Monika SZYMAŃSKA


    WOLONTARIAT – (raz w miesiącu, BIURO RUTW), PIERWSZE SPOTKANIE – 22 października (wtorek) o godz. 11.00 


    „KIJKI” – CZWARTEK (godz. 18.30), opiekun: Anna TARKA 


    KLUB DOBREJ KSIĄŻKI – ŚRODA (raz w miesiącu, godz.17.00, BIBLIOTEKA), PIERWSZE SPOTKANIE – 23 października godz.17.00


     

     

     

       

     

    © 2019 Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku.