Sekcje tematyczne

    SEKCJA MULTIMEDIALNA: prowadzący: Kacper Kwiatkowski - środa godz. 17.00 (I LO, sala 6); zajęcia dwa razy w miesiącu (2 i 4 środa miesiąca)

    UWAGA: NASTĘPNE SPOTKANIE odbędzie się 22 STYCZNIA 2020 r. godz. 17.00


    SEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO: prowadząca: Marzanna Niedźwiadek - środa godz. 16.00 (I LO, sala 5)


    SEKCJA ZDROWIA: opiekun: Mirosława Potkowska poniedziałek godz. 17.00 (I LO, sala 2); zajęcia dwa razy w miesiącu

          Terminy  spotkań:

        - 07.10.2019r.  p. Barbara Szober, temat: "Budowanie własnej wartości"

        - 21.10.2019r.  Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu,  mgr Marcin Cieśla,

           temat: "Stres i jego wpływ na zdrowie psychiczne człowieka"

        - 04.11.2019r.  p. Paulina Kokocińska, temat: "Zdrowy styl życia"  

        - 18.11.2019r.  Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu, mgr Magdalena Przewoźnik, temat: "Masaż kończyny dolnej z elementami refleksoterapii"

        - 09.12.2019r.  p. Barbara Szober, temat: "Empatia i asertywność. Warto korzystać na co dzień"

        - 16.12.2019r.  Dietetyk, temat: "Dieta seniora - zasady, sumplementacja, nawyki żywieniowe"    

        - 13.01.2020r.  Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu, mgr Beata Wojciechowska, temat: "Warsztaty z zakresu umiejętności opieki nad osobą chorą i niesamodzielną"

        - 20.01.2020r.  p. Barbara Szober, temat: "Nowoczesna babcia, nowoczesny dziadek – czy zmieniły się role życiowe"

    II SEMESTR - TERMINY:

        - 10.02.2020r.  p. Barbara Szober, temat: "Stres - dobry, zły, potrzebny, niepotrzebny ... Jak sobie z nim radzić?"

        - 24.02.2020r.  p. Izabela Mańkowska, temat: "Podstawy pielęgnacji twarzy" - zajęcia warsztatowe w WSCKZiU s.6

                                        gr.1 godz. 17.00-18.00; gr.2 godz. 18.00-19.00 

        - 09.03.2020r.  p. Barbara Szober, temat: "Oddech - co ludzi łączy ze światem?"

        - 23.03.2020r.  p. Magdalena Przewoźnik, temat: "Masaż kamieniami bazaltowymi" - pokaz+ćwiczenia w WSCKZiU s.3

                                        gr.1 godz. 17.00-18.00; gr.2 godz. 18.00-19.00 ODWOŁANE

        - 06.04.2020r.

        - 20.04.2020r.  p. Bożena Michalik, temat: "Resuscytacja krążeniowo-oddechowa" - warsztaty w WSCKZiU s.1

                                        gr.1 godz. 17.00-18.00; gr.2 godz. 18.00-19.00 

        - 11.05.2020r.

        - 25.05.2020r.


    SEKCJA HISTORII I TRADYCJI REGIONU: prowadząca: Marta Hamielec - czwartek godz.16.00 (I LO, sala 5); zajęcia dwa razy w miesiącu

    II SEMESTR - TERMINY:

       - 13.02.2020r.

       - 12.03.2020r. - ODWOŁANE

       - 26.03.2020r. - ODWOŁANE

       - 02.04.2020r.

       - 23.04.2020r.

       - 07.05.2020r.

       - 21.05.2020r.

    TAJEMNICE SUDECKICH PODZIEMI - WYCIECZKA

    Sekcja historii i tradycji regionu rawickiego planuje organizację jednodniowej wycieczki krajoznawczej w okolice Wałbrzycha. Termin: maj 2020. W programie zwiedzania: Centrum Nauki i Sztuki Park Wielokulturowy Stara Kopalnia, sztolnie walimskie.

    Osoby zainteresowane prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej RUTW.


    SEKCJA MALARSKA: prowadzący: Tomasz Bzdęga - co drugi poniedziałek godz. 17.30 (DOM KULTURY)


    SEKCJA REHABILITACJI PRZEZ TANIEC: prowadząca: Izabela Seifert (do stycznia 2020), Joanna Kaczmarek 

    - wtorek godz.18.45 (sala I LO)


    SEKCJA REHABILITACJI RUCHOWEJ, JOGA, FITNESS: prowadząca: Ewa Chorzępa, Barbara Kaczmarkowska,

    Aleksandra Kubicz, Joanna Kaczmarek, Izabela Seifert (do stycznia 2020)zobacz Plan zajęć w zakładce ZAJĘCIA


    SEKCJA PŁYWANIA: prowadząca: Małgorzata Schwarzkopf - sobota godz.8.30 i 9.15 (PŁYWALNIA)


    SEKCJA KOMPUTEROWA: Hanna Nowak (do roku akademickiego 2018/2019)



     

     

    © 2019 Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku.